Fotogalerie 2012

Více fotografií si můžete prohlédnout... zde

Ročníku 2012 se účastnilo 540 borců, které jak doufáme, uvítáme na startovní lajně i v roce 2013. V rámci startovného si budete moct i letos zakoupit upomínkový dres maratonu za cenu 1000 Kč včetně startovného. Design dresu se zde objeví včas. Navíc každý závodník, který se přihlásí včas, dostává nejen cyklorukavice, ale i sportovní bajkové ponožky FUSE. Německá firma FUSE je i letos hlavním partnerem maratonu.

v sobotu 30.06.2012 přivítala Lomnice nad Popelkou pokračovatele krkonošského maratonu. Přírodní podmínky lomnicka jsou ideálním místem pro konání závodu tohoto typu. Z počátku zachmuřené počasí se proměnilo v typicky letní den a téměř 600 závodníků a závodnic mohlo na trasu 86, 51 a 28 kilometrů.

Na trati 86 km byl nejlepší Filip Adel s časem lehce nad 3 a půl hodiny, druhý dojel se ztrátou devíti minut Tomáš Vagenknecht a třetí byl Martin Mušek. Mezi ženami zvítězila Lucie Blažková ze Dvora Králové nad Labem. Trati 51 kilometrů vévodil Michal Kaněra, druhý dojel Lukáš Klingora. Osmadvacítku ovládl František Vagenknecht před domácím Jakubem Kosinou a Lucií Vláškovou.

 

fotogalerie2012

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

<< <  1  2  > >>