Bikemaraton Krkonošák 2014

Lomnice nad Popelkou 28.06.2014

ahoj bikeři a bikerky,

letošní ročník TREK Krkonošáku je minulostí. Maratonu se účastnilo 350 závodníků a nové místo konání se ukázalo jako skvělé zázemí...

Počasí nám i přes ranní výhružku deštíkem docela přálo. Zranění se nám letos vyhnula a tak jsme zažili jen jednu kliční kost a otřes mozku...prostě klasika. Dlouhou trasu vyhrál Tomáš Barták z týmu Remerx Merida Kolín časem 3:59:24. Poslední borec dorazil do cíle po 7 hodinách a 37 minuntách. Vložený mikrozávod SHERPA byl parádním tahákem, a do schodů jsme běhali skoro hodinu. Naběhly i tři ženy a nebyly zdaleka nejpomalejší. Odkaz na výsledky maratonu najdete pod odkazem na výsledky, i když beru, že o časy na našem bikemaratonu nejde..,....my připravujeme zážitky. O celou akci se staralo 110 pořadatelů. Věříme, že se vám letošní ročník líbil a těšíme se zase za rok. Asi v podobném termínu. Pokud by jste nám chtěli něco sdělit, tak máte k dispozici diskuzi nebo FB. 

Jako pořadatel děkuji všem účastníkům, a hlavně sponzorům a partnerům akce, bez nichž by se maraton konat nemohl.  Účastníky žádám, aby si doma naklonili sponzory odříkáním malé bajkové mantry provedené ve stoji na hlavě v tomto znění:

"hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmžádáme partnery maratonu krkonošááááák aby mu zůstali nakloněni i na rok 2015 a my tak mohli mít super cenu za startovné i  za róóóók...díííí´ky........óóó´díky.....hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmhmmmmmmmmmmmm
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm"""

ahoj a bajku zdar

za tým pořadatelů Krkonoošáku
Vlada Blažek

díky TREK a další

 

vítáme vás na webu bikemaratonu TREK Krkonošák.  TREK, beManiax a SAMOHÝLa.s. se o vás tradičně postarají ve staronovém místě konání, v lomnickém lyžařském areálu. ANO, v tom areálu, kde se akce konala v letech 2006/7. MImochodem, pamatuje si úplně první první lomnický maraton? Pradědek Krkonošáku se jmenoval BIKEWEEKEND a konal se v roce 2000 v lomnickém vypuštěném koupališti...JOJ, to byly památné časy. Nikdo tolik nepočítal a za celý rok se konalo asi 5 bajkových maratonů po celé ČR.....možná letos vzpomeneme nějakou hračičkovskou disciplínkou na pradědka -  JE NEDĚLE 22.6. 20:00 A PRÁVĚ JSME VZPOMNĚLI - SOUČÁSTÍ KRKONOŠÁKU BUDE závod s pojmenování ANNAMAET Krkonošák SHERPA, ve kterém si dobrovolníci z řad veřejnosti a bikerů zakusí jak se cítí SHERPOVÉ při vynášení 50kg na vršek můstků....  

Na trasách bikemaratonu TREK krkonošák 2014 vás necháme nahlédnout do významu slova MTB - MOUNTAIN BIKING - které se poslední dobou z cyklistických maratonů dost významně vytrácí. Ne tak u nás...naše trasy vítají hlavně vyznavače mtb a jako pořadatel se k nim hrdě hlásíme. Akci pro vás bude zajišťovat zhruba stovka pořadatelů.

Velké poděkování už ted patří Martinu Kohlovi, řediteli trati a neúnavnému vylepšovateli tras. "Si zas cvnrknete do elasťáků, co pro vás vymyslel za bomby - MTB  zdar".

DĚTSKÉ TRASY SE BUDOU KONAT NA MALÉM OKRUHU V AREÁLU S PŘIHLÁŠKOU NA MÍSTĚ. 

Velkou novinkou bude v letošním ročníku startovné. Rozhodli jsme se nechat historii všechny dárky zahrnuté ve startovném a výši startovného ponechat na minimální hladině. Něktří v vás již využili velmi přátelské startovné předem. V této chvíli je startovné 400 Kč  na dlouhou. 

s přáním dobrého startu
za pořadatele a beManiax team

s pozdravem Vlada Blažek

 2.6..2014

Foto: Radek Hlubůček

Fotogalerie 2014

 
 
 
 
 

<<  <  6  7  8  9  10  11  > >>