Zóna partnerů akce

 

Firma TREK sídlí ve městě Waterloo ve státě Wisconsin. Rodinný podnik založil Richard Burke v roce 1976, kdy začínal v malé továrně s výrobou ocelových jízdních kol a s pouhými pěti zaměstnanci. Během několika málo let firma zachytila trendy v oblasti jízdních kol a stále se rozrůstala. Začátkem devadesátých let začala vyrábět kola z tehdy nového materiálu – karbonu. V současné době firma TREK určuje trendy, kterými se ubírá vývoj v oblasti jízdních kol a je také považována za lídra v oblasti zpracování karbonu. Její vlastní technologie zpracování nazývaná OCLV, je s mnoha inovacemi aplikována ve výrobě již více než 18 let.


Kola TREK slavila úspěchy na velkých světových závodech a jsou s nimi spojena jména jako Lance Armstrong, Alberto Contador, Chris Lieto, Roland Green, Chris Eatough, Andrew Shandro nebo Travis Brown. Pro sezónu 2011 dochází ke spojení sil se značkou Gary Fisher. Tento duchovní otec horských kol bude nabízet své modely v nové TREK Gary Fisher Collection. TREK to je prémiová značka, na kterou se můžete vždy spolehnout. Důkazem toho je skutečnost, že pokud si své kolo zaregistrujete na www.trek-bikes.cz, získáte na rám kola doživotní záruku.


distributor veterinárních léčiv a chovatelských potřeb 


        americká holistická krmiva pro psy a kočky 


Pivo z pivovaru ROHOZEC teče proudem - současné měsíční prodeje dosahují průměrných hodnot okolo 7000 hl. 


Prodej za rok 2011 činil více než 71.000 hl, což je opět zvýšení oproti roku 2010. 

Pivo si získává oblibu nejenom u místních obyvatel Libereckého kraje, ale též v Ústeckém kraji, zejména v okresech Chomutov, Louny a Most. Stále větší oblibu si získává i u turistů. Již mnoho sezónních kiosků v Českém ráji čepuje Rohozec.

Rohozecké pivo se vyváží již tradičně do Polska, Finska, Švédska a Austrálie. V roce 2009 se začalo pít i ve Španělsku, v San Sebastianu a okolí, dále se slibně rozvíjejí prodeje v Rusku, v Saint Peterburku, kde se Rohozecké pivo prodává pod značkou Pražský most. Název je podle jedné restaurace v Praze-v Betlémské ulici, která je proslulá u ruské klientely…a ti pak chtějí toto pivo i doma. 


 

Enervit patří na českém trhu mezi nejvýznamnější značky sportovní výživy. Je to zřejmě i jediná značka na českém trhu, která se specializuje výhradně na potřeby vytrvalostních sportovců. Enervit tak pomáhá zkvalitnit požitek ze sportu a prohloubit jeho přínos pro lidský organizmus. Není větší požitek než si celou cestu užívat dlouhodobou energii a "lehký" žaludek díky PRE Sport, na vrcholu kopce se odměnit energetickou tyčinkou Power Sport, překonávat kopce díky energetickým tabletám GT Sport a energetickým gelům Enervitene Sport nebo nepociťovat žádné křeče díky energetickému iontovému nápoji G Sport s minerály.


 

Bikový časopis o životě s kolem


 Internetový obchod Zajišťující on-line prodej kol a cyklo doplňků Apache, Superior, Shimano, Rock Shox, Avid, Sram, Elite, Tacx, Ravo, Polar, Sigma Sport, Michelin. Dodáme kola horská, MTB, silniční, trekingová, crossová, BMX, XTR, SLX. Oblečení a další..

 

 


 

 

Internetový prodej cyklo příslušenství. Nabízíme brzdové obložení, špalky, kotouče, hydraulické hadičky, bovdeny a cyklistické oblečení. Zajišťujeme podsedlové objímky, protidefektovou ochranu, středové složení, objímky brzdových pák, kladky přehazovaček, bezdušové ventily a sportovní výživu.


Ofsetový tisk letáků, plakátů a katalogů - kalkulace tisku on-line!

 

  

Počasí radar

 

 

 

 

 

 

Lomnice nad Popelkou